Культурологічний бум

Добавлено: 01.03.2020 Переглянуто: 894

Справжній культурологічний бум - організований для курсантів, офіцерів та членів їх сімей під час вихідних.

Було відвідано:

Національний Цирк України - циркове шоу «Африка»! Де Арена Цирку перетворилася на спекотну саванну з африканським колоритом: екзотичними рослинами, автентичними декораціями та фантастичними костюмами, а головоломні трюки вразили глядачів своєю досконалістю.

Міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя PinchukArtCentre - виставку 20-ти номінантів 5-го конкурсу загальнонаціональної премії для українських художників Проект включає нові та недавно створені роботи арт-колективів всієї України.

Національний музей Тараса Шевченка - який презентує творчі доробки та життєвий шлях українського художника, поета, філософа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Кінотеатр Національної спілки кінематографістів України - де відвідувачі переглянули сучасні анімаційні фільми та художні фільми.

Тож нудьгувати не довелося.