6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Культурологічний бум

Добавлено: 01.03.2020 Переглянуто: 342

Справжній культурологічний бум - організований для курсантів, офіцерів та членів їх сімей під час вихідних.

Було відвідано:

Національний Цирк України - циркове шоу «Африка»! Де Арена Цирку перетворилася на спекотну саванну з африканським колоритом: екзотичними рослинами, автентичними декораціями та фантастичними костюмами, а головоломні трюки вразили глядачів своєю досконалістю.

Міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя PinchukArtCentre - виставку 20-ти номінантів 5-го конкурсу загальнонаціональної премії для українських художників Проект включає нові та недавно створені роботи арт-колективів всієї України.

Національний музей Тараса Шевченка - який презентує творчі доробки та життєвий шлях українського художника, поета, філософа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Кінотеатр Національної спілки кінематографістів України - де відвідувачі переглянули сучасні анімаційні фільми та художні фільми.

Тож нудьгувати не довелося.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net