26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Культурологічний бум

Добавлено: 01.03.2020 Переглянуто: 407

Справжній культурологічний бум - організований для курсантів, офіцерів та членів їх сімей під час вихідних.

Було відвідано:

Національний Цирк України - циркове шоу «Африка»! Де Арена Цирку перетворилася на спекотну саванну з африканським колоритом: екзотичними рослинами, автентичними декораціями та фантастичними костюмами, а головоломні трюки вразили глядачів своєю досконалістю.

Міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя PinchukArtCentre - виставку 20-ти номінантів 5-го конкурсу загальнонаціональної премії для українських художників Проект включає нові та недавно створені роботи арт-колективів всієї України.

Національний музей Тараса Шевченка - який презентує творчі доробки та життєвий шлях українського художника, поета, філософа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Кінотеатр Національної спілки кінематографістів України - де відвідувачі переглянули сучасні анімаційні фільми та художні фільми.

Тож нудьгувати не довелося.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net