26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації

Добавлено: 29.02.2020 Переглянуто: 345

17 лютого 2020 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації розпочали роботу курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

На протязі десяти днів на курсах здійснюється підгтотовка керівників та спеціалістів структурних підрозділів Міністерства оборони України, органів військового управління, військових частин та установ Збройних Сил України, забезпечується оновлення теоретичних знань, удосконалення набутих раніше умінь щодо виконання задач службової діяльності. Офіцери та службовці, діяльність яких пов'язана з забезпеченням та організацією електронного документування управлінської інформації проходять теоретичний курс з організації електронного документообігу (СЕДО) та набувають практичних навичок щодо роботи з СЕДО.

За результатами навчання кожен слухач отримав свідоцтво, яке засвідчить здобуті знання та вміння працювати на автоматизованих робочих місцях «Захищеної системи електронного документообігу Міністерства оборони України».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net