6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації

Добавлено: 29.02.2020 Переглянуто: 238

17 лютого 2020 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації розпочали роботу курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

На протязі десяти днів на курсах здійснюється підгтотовка керівників та спеціалістів структурних підрозділів Міністерства оборони України, органів військового управління, військових частин та установ Збройних Сил України, забезпечується оновлення теоретичних знань, удосконалення набутих раніше умінь щодо виконання задач службової діяльності. Офіцери та службовці, діяльність яких пов'язана з забезпеченням та організацією електронного документування управлінської інформації проходять теоретичний курс з організації електронного документообігу (СЕДО) та набувають практичних навичок щодо роботи з СЕДО.

За результатами навчання кожен слухач отримав свідоцтво, яке засвідчить здобуті знання та вміння працювати на автоматизованих робочих місцях «Захищеної системи електронного документообігу Міністерства оборони України».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net