6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Випуск сержантів у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут

Добавлено: 28.02.2020 Переглянуто: 406


28 лютого 2020 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулася урочиста церемонія випуску молодших сержантів.

6 випускників Військового коледжу виявили старанність у навчанні та отримали дипломи з відзнакою. Отримавши сертифікати про завершення навчання і похвальні листи про закінчення навчання з відзнакою, промовивши клятву сержантів, випускники пройшли урочистим маршем. Після цього випускники з батьками та близькими пішли святкувати в родинному колі цю значну подію в їхньому житті.

АрміяInform: Сержантський корпус війська отримав молоде поповнення

АрміяInform: Перша у військовій династії Шеметюків

Телеканал Центральний: Пропозиція руки і серця на плацу ву Полтаві

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх