26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

На базі ВІТІ імені Героїв Крут проведений навчальний збір з кандидатами для здобуття вищої оперативно-тактичної освіти

Добавлено: 27.02.2020 Переглянуто: 339

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проведено 3-х денний навчальний збір з офіцерами-зв’язківцями, кандидатами для здобуття вищої оперативно-тактичної освіти у Національному університеті оборони України.

За словами керівника навчального збору полковника Андрія Чекана, збори забезпечили поглиблення знань кандидатів з питань повсякденної діяльності Збройних Сил України, основ загальновійськового, бойового, технічного, морально-психологічного забезпечення діяльності військ.

Протягом перших двох днів навчального збору з офіцерами буде проведено заняття із загальновійськових дисциплін, фахової підготовки, медичний огляд, попередній контроль із визначення рівня фізичної підготовленості. Крім цього, із вступниками буде організоване та проведено пробне тестування зі знання іноземної мови із використанням технологій дистанційного навчання, яке визначить рівень комунікативної та мовної компетенції офіцерів.

За результатами попередньої професійної діагностики сформовано рейтинг кандидатів для направлення на вступні випробування.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net