26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Підсумки Екзаменаційної комісії щодо присудження курсантам ступеня вищої освіти "бакалавр"

Добавлено: 24.02.2020 Переглянуто: 437

З 10 по 24 лютого 2020 року в Київському Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшла атестація курсантів, які проходили навчання за освітніми програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

24 лютого Екзаменаційною комісією було проведено заключне засідання, на якому головою Екзаменаційної комісії полковником Артюхом Сергієм Олексійовичем були підведені підсумки роботи та оголошено Рішення щодо присудження ступеня вищої освіти бакалавр за відповідними спеціальностями. Також було надано пропозиції щодо усунення недоліків та подальшого удосконалення освітнього процесу.

Всі курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, яких було допущено до атестації здобули ступінь вищої освіти «бакалавр» у 2020 році, відповідають вимогам до підготовки фахівців з вищої освітою згідно професійних стандартів, захисту кваліфікаційних робіт та складання комплексного екзамену з іноземної мови, продемонстрували глибокі теоретичні знання та практичні навички, набуті під час навчання.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net