6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курсанти ВІТІ ім. Героїв Крут відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні

Добавлено: 24.02.2020 Переглянуто: 213


Курсанти ВІТІ ім. Героїв Крут відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Зокрема, досліджували експозицію «На чужих війнах», що розгорнута в трьох залах та налічує близько 5 тис. експонатів. Експозиція розповідає про українців, які упродовж майже півстоліття брали участь у локальних війнах та збройних конфліктах, виконуючи військовий обов’язок.

Курсанти оглянули виставку «Український Схід». Музейний проект, який через автентичні матеріали розповідає про війну, яка й до нині забирає цвіт нації.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх