6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

В інституті завершилися курси підвищення кваліфікації

Добавлено: 22.02.2020 Переглянуто: 281

21 лютого 2020 року на кафедрі бойового застосування підрозділів зв'язку завершені курси підвищення кваліфікації офіцерів штабів з’єднань, військових частин і підрозділів зв’язку. Заняття були направлені на підвищення кваліфікації офіцерів які призначені на посади начальників штабів, офіцерів відділів (відділень) зв’язку, оперативних чергових пунктів управління зв’язком та набуття практичних навичок щодо експлуатації новітніх засобів зв’язку.

На кафедрі радіо- та супутникового зв'язку підвищення кваліфікації пройшли військовослужбовці за напрямом “Бойове застосування новітніх засобів зв’язку”. Заняття були направлені на набуття практичних навичок щодо експлуатації новітніх засобів зв’язку, їх особливостям і бойовому застосуванню.

За результатами навчання слухачі склали комплексний випускний екзамен і залік та отримали свідоцтва встановленого зразку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net