Вшанування пам’яті учасників Революції Гідності

Добавлено: 20.02.2020 Переглянуто: 716

20 лютого – болюча рана нашої держави - шоста річниця однієї з найкривавіших та найстрашніших сторінок в історії України.

Сьогодні курсанти інституту вшанували пам’ять учасників Революції Гідності, які поклали свої життя під час жорстоких зіткнень в Києві 18-20 лютого. Кульмінацією цих подій став безжальний розстріл беззбройних активістів Євромайдану на вулиці Інститутській.

Юнаки та дівчата відвідали Алею Героїв Небесної Сотні, поклали квіти до Хреста Героям Небесної Сотні та запалили свічки у пам’ять про загиблих страшної трагедії.

Під час страшних подій на Майдані, Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи. Ми пам’ятаємо!