6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Вшанування пам’яті учасників Революції Гідності

Добавлено: 20.02.2020 Переглянуто: 290

20 лютого – болюча рана нашої держави - шоста річниця однієї з найкривавіших та найстрашніших сторінок в історії України.

Сьогодні курсанти інституту вшанували пам’ять учасників Революції Гідності, які поклали свої життя під час жорстоких зіткнень в Києві 18-20 лютого. Кульмінацією цих подій став безжальний розстріл беззбройних активістів Євромайдану на вулиці Інститутській.

Юнаки та дівчата відвідали Алею Героїв Небесної Сотні, поклали квіти до Хреста Героям Небесної Сотні та запалили свічки у пам’ять про загиблих страшної трагедії.

Під час страшних подій на Майдані, Україна заплатила надто високу ціну за звільнення від диктатури і свій цивілізаційний вибір – бути частиною Європи. Ми пам’ятаємо!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net