26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Завершився двотижневий курс з Захисту інформації та кібербезпеки

Добавлено: 18.02.2020 Переглянуто: 429

На кафедрі Захисту інформації та кіберзахисту завершився двотижневий курс з Захисту інформації та кібербезпеки.

Цей курс був розроблений як експериментальний короткий курс для офіцерів підрозділів та частин ЗСУ, що безпосередньо виконують завдання пов'язані з захистом інформації та кіберзахистом.

Враховуючи на не великий обсяг часу, відведений даний курс, науково-педагогічними працівниками кафедри було зроблено спроба впровадити в програму курсу найбільш популярні та важливі методики та тренінги для кіберзахисту військових об'єктів критичної інформаційної інфраструктури ЗСУ. За основу для даного курсу було взято декілька методик та практичних занять з початкового курсу SEC401 SANS, а саме з модулів:

- основи мережевої безпеки;

- захист у глибині та атаки;

- управління загрозами;

- криптографія (теоретичні основи побудови симетричних та асиметричних систем).

В ході проведення занять слухачі набули нових знань та отримали початкові знання з використання методик тестування мереж на уразливості, аналізу трафіку, побудови захищеного периметру та безпечного налаштування програмного середовища на основі сучасних інформаційних платформ.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net