Завершився двотижневий курс з Захисту інформації та кібербезпеки

Добавлено: 18.02.2020 Переглянуто: 898

На кафедрі Захисту інформації та кіберзахисту завершився двотижневий курс з Захисту інформації та кібербезпеки.

Цей курс був розроблений як експериментальний короткий курс для офіцерів підрозділів та частин ЗСУ, що безпосередньо виконують завдання пов'язані з захистом інформації та кіберзахистом.

Враховуючи на не великий обсяг часу, відведений даний курс, науково-педагогічними працівниками кафедри було зроблено спроба впровадити в програму курсу найбільш популярні та важливі методики та тренінги для кіберзахисту військових об'єктів критичної інформаційної інфраструктури ЗСУ. За основу для даного курсу було взято декілька методик та практичних занять з початкового курсу SEC401 SANS, а саме з модулів:

- основи мережевої безпеки;

- захист у глибині та атаки;

- управління загрозами;

- криптографія (теоретичні основи побудови симетричних та асиметричних систем).

В ході проведення занять слухачі набули нових знань та отримали початкові знання з використання методик тестування мереж на уразливості, аналізу трафіку, побудови захищеного периметру та безпечного налаштування програмного середовища на основі сучасних інформаційних платформ.