26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Кохання Великих Українців

Добавлено: 14.02.2020 Переглянуто: 534

13 лютого 2020 року в рамках програми національно-патріотичної підготовки та з нагоди Дня святого Валентина на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбувся творчий вечір. Особливим гостем заходу стала член спілки гідів України, екскурсовод музею «Становлення української нації» Алла Бондаренко, яка презентувала віртуальну екскурсію «Кохання Великих Українців».

В межах заходу діяла виставка «Кохання в окопі» яку підготували курсанти під керівництвом викладача кафедри Олесі Церковняк-Городецької. На виставці представлено світлини військовослужбовців, які зустріли свою долю у горнилі війни.

Захід виявся корисним та цікавим, наповненим яскравими та позитивними враженнями!

Щиро дякуємо учасникам та організаторам!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net