Почесні відзнаки курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 25.05.2016 Переглянуто: 3100

14 квітня 2016 року Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор МУЖЕНКО та начальник військ зв’язку Збройних Сил України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗСУ генерал-майор Володимир Рапко відвідали Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації з метою ознайомлення з навчально-матеріальною базою вишу.

В процесі робочого візиту генерал армії України Віктор МУЖЕНКО зазначив, що в інституті не лише слідкують за тенденціями розвитку зв’язку у світі, але й на вимогу сьогодення розробляють низку перспективних проектів, один з яких у майбутньому дозволить інформаційним системам Збройних Сил України комутуватися з аналогами країн НАТО без додаткових змін.

Допомогу у розробці потужних ІТ-проектів науковцям та викладачам ВІТІ надавали й курсанти факультету Інформаційних технологій в системах управління. Відзнаками за сумлінне виконання службових обов’язків, проявлені при цьому старанність, ініціативність, активну життєву позицію та високий професіоналізм військовими високопосадовцями були нагороджені: старший солдат Єлизавета БОЙКО - почесним нагрудним знаком "За заслуги перед Збройними Силами України" від Начальника Генерального штабу Збройних Сил України та старший солдат Ігор ПАРНЮК - пам’ятним нагрудним знаком "Війська зв’язку Збройних Сил України" від начальника військ зв’язку Збройних Сил України – начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України.

Вітаємо наших курсантів з почесними відзнаками та бажаємо нових звершень.