24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Почесні відзнаки курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 25.05.2016 Переглянуто: 1775

14 квітня 2016 року Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор МУЖЕНКО та начальник військ зв’язку Збройних Сил України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗСУ генерал-майор Володимир Рапко відвідали Військовий інституту телекомунікацій та інформатизації з метою ознайомлення з навчально-матеріальною базою вишу.

В процесі робочого візиту генерал армії України Віктор МУЖЕНКО зазначив, що в інституті не лише слідкують за тенденціями розвитку зв’язку у світі, але й на вимогу сьогодення розробляють низку перспективних проектів, один з яких у майбутньому дозволить інформаційним системам Збройних Сил України комутуватися з аналогами країн НАТО без додаткових змін.

Допомогу у розробці потужних ІТ-проектів науковцям та викладачам ВІТІ надавали й курсанти факультету Інформаційних технологій в системах управління. Відзнаками за сумлінне виконання службових обов’язків, проявлені при цьому старанність, ініціативність, активну життєву позицію та високий професіоналізм військовими високопосадовцями були нагороджені: старший солдат Єлизавета БОЙКО - почесним нагрудним знаком "За заслуги перед Збройними Силами України" від Начальника Генерального штабу Збройних Сил України та старший солдат Ігор ПАРНЮК - пам’ятним нагрудним знаком "Війська зв’язку Збройних Сил України" від начальника військ зв’язку Збройних Сил України – начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України.

Вітаємо наших курсантів з почесними відзнаками та бажаємо нових звершень.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net