26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Чемпіонат зі Стрітболу у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Герої Крут

Добавлено: 12.02.2020 Переглянуто: 405

Вперше у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Герої Крут відбувся чемпіонат зі Стрітболу – сучасного та відносно молодого виду спорту.

Нововведені кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту «стрітбольні змагання» сподобались не лише командам-учасникам навчальних курсів, а й вболівальникам. Стрітбол, незважаючи на свою молодість, вже має безліч шанувальників у всьому світі, по ньому проводяться змагання та турніри.

Чемпіонат зі стрітболу проходив з 05 по 11 лютого у декілька етапів. Та лише найсильніші та найвитриваліші учасники дійшли до фіналу.

Абсолютним переможцем чемпіонату стала команда 36 навчального курсу факультету бойового застосування систем управління та зв'язку (курсанти – переможці: Нестерук М.Р., Лазаренко Є.М., Ліщинський О.В., Горбань А.В.). Почесне друге місце посіла команда 16 навчального курсу факультету телекомунікаційних систем, третє – команда 37 навчального курсу факультету бойового застосування систем управління та зв'язку.

Бажаємо усім учасникам наснаги та удачі у майбутніх іграх. Сподіваємось, що стрітбол стане на одну ланку з традиційними змаганнями, які проходять в нашому інституті.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net