26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Командувач Військ зв'язку та кібербезпеки ЗС України генерал–майор Євген СТЕПАНЕНКО попрощався з з Бойовим прапором Військового інституту

Добавлено: 12.02.2020 Переглянуто: 2204

У житті кожного військовослужбовця настає етап росту та розвитку, етап, коли необхідно рухатись далі, незважаючи на усі перепони.

Сьогодні, 12 лютого, відбулося урочисте прощання генерал – майора Євгена СТЕПАНЕНКО з особовим складом, Бойовим прапором Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Новопризначений Командувач військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України попрощався з усім особовим складом славетного навчального закладу, яким успішно керував протягом 2016 - 2020 років, подякував їм за плідну працю та спільно проведені пліч-о-пліч роки. Особливої урочистості набув момент прощання колишнього начальника інституту з Бойовим прапором, адже саме генерал – майор Євгену СТЕПАНЕНКО у 2016 році було вручено Бойовий прапор Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Увесь особовий склад бажає Євгену Олександровичу щастя, процвітання, енергії, наснаги у його нелегкій роботі та усього найкращого. Дякуємо Вам.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net