22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Командувач Військ зв'язку та кібербезпеки ЗС України генерал–майор Євген СТЕПАНЕНКО попрощався з з Бойовим прапором Військового інституту

Добавлено: 12.02.2020 Переглянуто: 524


У житті кожного військовослужбовця настає етап росту та розвитку, етап, коли необхідно рухатись далі, незважаючи на усі перепони.

Сьогодні, 12 лютого, відбулося урочисте прощання генерал – майора Євгена СТЕПАНЕНКО з особовим складом, Бойовим прапором Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Новопризначений Командувач військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України попрощався з усім особовим складом славетного навчального закладу, яким успішно керував протягом 2016 - 2020 років, подякував їм за плідну працю та спільно проведені пліч-о-пліч роки. Особливої урочистості набув момент прощання колишнього начальника інституту з Бойовим прапором, адже саме генерал – майор Євгену СТЕПАНЕНКО у 2016 році було вручено Бойовий прапор Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Увесь особовий склад бажає Євгену Олександровичу щастя, процвітання, енергії, наснаги у його нелегкій роботі та усього найкращого. Дякуємо Вам.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх