22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Фото- які вражають…

Добавлено: 11.02.2020 Переглянуто: 266

Фотовиставку про про впевнених, мужніх, справжніх воїнів , сьогодні, 11 лютого, відвідали курсанти інституту в залі Палацу ветеранів. Автор фоторобіт учасник бойових дій Руслан Боровик. «Кожне фото – це історія окремого бійця, його біль, жага до перемоги і любов до Батьківщини. Курсанти-зв'язківці із захопленням розглядали фотороботи, безпосереднім учасником яких був сам автор. Руслан розповів курсантам про події та героїв, зображених на світлинах.

Ця зустріч для всіх стала справжнім уроком мужності і патріотизму.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net