Терміни вступної кампанії 2020 у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут- з 01 серпня по 18 серпня                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Фото- які вражають…

Добавлено: 11.02.2020 Переглянуто: 408

Фотовиставку про про впевнених, мужніх, справжніх воїнів , сьогодні, 11 лютого, відвідали курсанти інституту в залі Палацу ветеранів. Автор фоторобіт учасник бойових дій Руслан Боровик. «Кожне фото – це історія окремого бійця, його біль, жага до перемоги і любов до Батьківщини. Курсанти-зв'язківці із захопленням розглядали фотороботи, безпосереднім учасником яких був сам автор. Руслан розповів курсантам про події та героїв, зображених на світлинах.

Ця зустріч для всіх стала справжнім уроком мужності і патріотизму.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net