22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Герої не вмирають, вони живуть вічно…

Добавлено: 09.02.2020 Переглянуто: 345

Сьогодні день пам'яті та скорботи, адже 5 років тому, а саме 9 лютого 2015 року, під час виконання бойового завдання в зоні АТО, загинув начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації, кандидат технічних наук, полковник ПАВЛОВ Ігор Миколайович. Указом президента України 270/2015 від 15 травня 2015 року полковник Павлов був нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня посмертно.

Наказом Міністра Оброни України від 29.01.2016 року №47 начальника начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації кандидата технічних наук, доцента, полковника Павлова Ігора Миколайовича було навічно зараховано до списків особового складу Військового інститут Телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Також навічно залишаться в наших серцях імена офіцерів-звязківців: полковник ЦИГАНОК С.А., полковник МУЗИКА А.С., підполковник ВАСИЛЕНКО С.В., які в цей день полягли за нашу вільну Україну.

Слава Україні! Героям Слава!.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net