6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Герої не вмирають, вони живуть вічно…

Добавлено: 09.02.2020 Переглянуто: 444

Сьогодні день пам'яті та скорботи, адже 5 років тому, а саме 9 лютого 2015 року, під час виконання бойового завдання в зоні АТО, загинув начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації, кандидат технічних наук, полковник ПАВЛОВ Ігор Миколайович. Указом президента України 270/2015 від 15 травня 2015 року полковник Павлов був нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3 ступеня посмертно.

Наказом Міністра Оброни України від 29.01.2016 року №47 начальника начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації кандидата технічних наук, доцента, полковника Павлова Ігора Миколайовича було навічно зараховано до списків особового складу Військового інститут Телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Також навічно залишаться в наших серцях імена офіцерів-звязківців: полковник ЦИГАНОК С.А., полковник МУЗИКА А.С., підполковник ВАСИЛЕНКО С.В., які в цей день полягли за нашу вільну Україну.

Слава Україні! Героям Слава!.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net