Курси підвищення кваліфікації

Добавлено: 05.02.2020 Переглянуто: 1071

03 лютого 2020 року на виконання вимог наказу МОУ від 04.04.2017 року №202 “Про організацію та проведення підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України”, в інституті почалися курси підвищення кваліфікації офіцерів штабів військових частин і підрозділів зв’язку та курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань кібернетичної безпеки. Вони проводяться з офіцерами призначеними начальниками позаштатних служб захисту інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах з метою набуття спеціальних та технічних знань, практичних навичок щодо контролю та забезпечення захисту інформації та кібербезпеки в частинах та підрозділах ЗС України та офіцерів які, призначені (зараховані до резерву кандидатів для просування по службі) на посади начальників штабів, офіцерів відділів (відділень) зв’язку, оперативних чергових пунктів управління зв’язком та їм рівні з метою забезпечення якісної експлуатації новітніх засобів зв’язку. На проходження курсів зараховано 27 військовослужбовців.