26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курси підвищення кваліфікації

Добавлено: 05.02.2020 Переглянуто: 406

03 лютого 2020 року на виконання вимог наказу МОУ від 04.04.2017 року №202 “Про організацію та проведення підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України”, в інституті почалися курси підвищення кваліфікації офіцерів штабів військових частин і підрозділів зв’язку та курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань кібернетичної безпеки. Вони проводяться з офіцерами призначеними начальниками позаштатних служб захисту інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах з метою набуття спеціальних та технічних знань, практичних навичок щодо контролю та забезпечення захисту інформації та кібербезпеки в частинах та підрозділах ЗС України та офіцерів які, призначені (зараховані до резерву кандидатів для просування по службі) на посади начальників штабів, офіцерів відділів (відділень) зв’язку, оперативних чергових пунктів управління зв’язком та їм рівні з метою забезпечення якісної експлуатації новітніх засобів зв’язку. На проходження курсів зараховано 27 військовослужбовців.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net