Виїзне семінарське заняття з навчальної дисципліни “Політологія” у Кабінеті Міністрів України

Добавлено: 25.05.2016 Переглянуто: 2105

01 квітня 2016 року у Кабінеті Міністрів України відбулося виїзне семінарське заняття з навчальної дисципліни "Політологія" для курсантів ІІІ курсу навчання.

Представник Кабінету Міністрів України Татаренко Володимир Борисович обсудив з курсантами історію Урядів України, визначив ключові завдання і функціональні повноваження Кабінету Міністрів України.

У ході зустрічі також було проведено оглядову екскурсію по Будинку Уряду та музею Урядів України.

У ході зустрічі курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації отримали фахові відповіді на запитання, що стосувалися теоретичних і практичних аспектів функціонування виконавчої гілки влади в Україні.