Команда 17 курсу факультету «Телекомунікаційних систем» - чемпіон спартакіади інституту з волейболу

Добавлено: 04.02.2020 Переглянуто: 811

В рамках спартакіади інституту було проведено змагання з волейболу який проходив в період з 20.01.2020 по 01.02 2020 року.

У них взяли участь команди усіх навчальних курсів інституту. Напружена пекельна боротьба за перемогу, демонстрація своїх навичок та вмінь – от що відбувалось на волейбольному майданчику! На це не лише цікаво дивитись, у цьому хотілось взяти участь!

Змагання проводились суддівською колегією кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, яка чесно та прискіпливо оцінювала рівень підготовленості та ведення гри курсантами. Також вагому роль у змаганнях відіграли вболівальники усіх команд, які неабияк підтримували бойовий дух та бажання до перемоги спортсменів.

За підсумками змагань:

Чемпіоном стала команда 17 курсу факультет «Телекомунікаційних систем».

2-ге місце команда 38 курсу факультет «Бойового застосування систем управління та зв’язку».

3–те місце команда 37 курсу факультет «Бойового застосування систем управління та зв’язку».

Кращим гравцем турніру стала курсант МАСЛОВА ДАЛІЛА 38 курс !!!

ВІТАЄМО !!!