6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Захоплюючі барви "Київської фортеці"

Добавлено: 03.02.2020 Переглянуто: 317

Київ вражає своєю історією, тут є неймовірно захоплюючі місця, Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця" не є виключенням, і саме тут побували курсанти інституту.

Музей «Київська фортеця» - це не тільки музей фортифікації, багато його споруд тісно пов’язані з історією громадських визвольних рухів в Україні. Гарнізон фортеці брав активну участь в революційних подіях в м. Києві на початку минулого століття, в тому числі відоме повстання 1907 року. Тому ці пам’ятки особливо багатогранно відбивають свою епоху.

Внутрішні приміщення та архітектурні комплекси Київської фортеці мають чудову акустику під відкритим небом на території в кілька гектарів. Сьогодні це чудові місця для проведення масових заходів, концертів і вистав під відкритим небом.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net