Концерт “Душа України і Душа Польщі”

Добавлено: 02.02.2020 Переглянуто: 717

2 лютого 2020 року в рамках культурологічного забезпечення військовослужбовці, члени їх сімей та курсанти інституту відвідали Міжнародний центр культури та мистецтв в якому відбувся спільний концерт Народного Хору України ім. Г. Верьовки та Народного Ансамблю Пісні і Танцю Польщі “Щленск”. Ці обидва колективи називають Душа України і Душа Польщі. Цього вечора 240 артистів вийшли на одну сцену та представили глядачам непідробне мистецтво та фольклорне багатство Польщі та України.

Курсанти отримали незабутні враження від репертуару колективів. Звучали кращі старовинні та сучасні укріїнські народні пісні, хороводи та гаївки, а також пісні на тексти Т. Шевченка.