6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Конференція за участю в ній візиту представників іноземної делегації

Добавлено: 31.01.2020 Переглянуто: 735

30 січня, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на високотехноголічному HUBі інституту пройшла конференція за участю в ній візиту представників іноземної делегації Метью (Метт) Хаутбі та Камерон МакДугалл.

На конференції були присутні науково-педагогічні працівники кафедри "Спецільних інфомаційних систем та робототехнічних комплексів", ад'юнкти і зацікавлені курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та представники військової частини А2724.

В ході конференції Метью (Метт) Хаутбі та Камерон МакДугалл обмінялися досвідом з питань пілотування стратегічних безпілотних літальних апаратів а також ознайомилися з проектами та розробками військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та вели жваву бесіду в ході проведення конференції з курсантами та викладачами інституту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net