26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Семінар з проблеми «Інтелектуальні технології на основі штучних нейронних мереж для задачі розпізнавання образів»

Добавлено: 27.01.2020 Переглянуто: 540


27 січня, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на високотехнологічному HUBі пройшов семінар за участю провідного фахівця в галузі систем штучного інтелекту та машинного зору Віктора Саханчука (м. Луцьк). На семінарі були присутні науково-педагогічні працівники кафедри "Спецільних інфомаційних систем та робототехнічних комплексів", ад'юнкти та зацікавлені курсанти, а також група курсантів які у лютому будуть приймати участь в Hackathon 2020 (м. Берлін).

В ході конференції Віктор Саханчук ознайомив аудиторію з математичними підходами щодо розпізнавання образів за допомогою оптико-електронних систем які розташовані на БПЛА та застосування нейронних мереж для виконання даної задачі, орієнтацією у просторі за допомогою оптичних сенсорів та роботу БПЛА в абсолютно автономному режимі, що працюють у видимому діапазоні, також навів приклади роботи нейронних мереж які в даний час використовують провідні інженери світу та відповів на всі питання які були під час семінару.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх