26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розповіли як стати професійним зв’язківцем

Добавлено: 26.01.2020 Переглянуто: 464

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків.

Провідний військовий виш з підготовки військових фахівців за пріоритетними спеціальностями: Кібербезпека, Інформаційні системи та технології, Комп’ютерні науки, Телекомунікації та радіотехніка, за традицією гостинно прийняв у своїх стінах всіх хто мріє стати курсантом навчального закладу та отримати у майбутньому військову освіту. Бажання відвідати цей навчальний заклад виявило більше 120 осіб.

Юнакам та дівчатам розповіли про умови вступу до інституту та особливості навчання, абітурієнти мали змогу поспілкуватися та задати питання заступнику начальника інституту з навчальної роботи полковнику Олексію Сілку, викладачам та курсантам.

На відвідувачів чекало багато корисної та цікавої інформації, виставок, демонстрацій тощо. Гості побачили сучасні засоби зв’язку, безпілотні летальні апарати і зброю, яка зараз використовуються в ООС на сході України, і на якій навчаються майбутні офіцери. Ознайомилися із умовами проживання, сучасною спортивною базою із штучним футбольним майданчиком, новим багатофункціональним навчально-тренувальним комплексом Воркаут, Кросфіт на яких курсанти опановують елементи бойової армійської системи (БАРС). А також відвідали сучасну їдальню та музей інституту.

Зацікавленість молоді нашим вишем свідчить про те, що все більше молодих людей прагне здобути фахову військову та інженерну освіту в галузі інформаційних та телекомунікаційних технологій, пов’язати своє майбутнє із справою захисту своєї держави.

Заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко запевнив, що юнаків та дівчат, які прийшли на День відкритих дверей, будуть раді бачити курсантами ВІТІ у новому навчальному році.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net