6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Випуск офіцерів за призовом, які закінчили кафедри військової підготовки та не мають досвіду служби у військах

Добавлено: 25.01.2020 Переглянуто: 712

24 січня 2020 року був проведений черговий випуск у ВІТІ офіцерів за призовом, які закінчили військові кафедри та не мають досвіду служби у військах.

Більше 115 офіцерів на протязі 2-х місяців проходили підготовку на 5 КППК Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

За час інтенсивного навчання офіцери здобули знання та практичні навики з організації та ведення загальновійськового бою, устрою, експлуатації та бойового застосування сучасних засобів проводового, радіо, супутникового та транкінгового зв’язку, комплексних апаратних зв’язку, способів організації зв’язку, структури, властивостей системи зв’язку і автоматизації та вимог до неї.

Навчання офіцерів запасу проходило під керівництвом кращих викладачів інституту, більшість з яких є учасниками бойових дій, заняття проводилися у польових умовах на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту смт. Семиполки.

Випускники курсів продовжать службу в частинах зв’язку всіх видів та родів Збройних Сил України.

Успіхів Вам, шановні випускники!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net