26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

В інституті завершилися курси підвищення кваліфікації

Добавлено: 24.01.2020 Переглянуто: 389

Сьогодні в інституті завершилися двотижневі курси підвищення кваліфікації з офіцерами та службовцями Міністерства оборони та Збройних Сил України з питань розгортання та обслуговування програмно-технічних комплексів, які проводилися на базі кафедри Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій, та захисту інформації державних інформаційних ресурсів, які проводилися на базі кафедри Захисту інформації та кіберзахисту факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.

За результатами курсу та успішним складанням заліку офіцери та працівники ЗС України отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Вітаємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та сподіваємося на подальшу взаємодію щодо обміну інформацією з організації функціонування інформаційних систем та елементів сучасних автоматизованих систем управління військами та озброєнням.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net