6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Фінішна пряма підготовки офіцерів за призовом

Добавлено: 24.01.2020 Переглянуто: 316

Останнє випробуванням для офіцерів за призовом – комплексний випусковий екзамен, який проведений на розгорнутій техніці в польових умовах та з використанням тактичного фону. Офіцери у складі екіпажів виконували нормативи за спеціальністю: розгортання комплексних апаратних зв’язку, бойового застосування засобів проводового, радіо, супутникового та транкінгового зв’язку.

Випускники продемонстрували глибокі знання і навички в опануванні почесної професії офіцера зв’язківця, про що свідчать результати екзамену та відгуки членів комісії у складі представників замовника та науково-педагогічних працівників інституту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net