26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Навчання курсантів інституту в навчальному центрі DEPS

Добавлено: 24.01.2020 Переглянуто: 319

З 21 по 23 січня 2020 року курсанти факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшли навчання у навчальному центрі DEPS за напрямом "Побудова та технічна експлуатація ВОЛЗ".

У відповідності до програми навчання були проведені теоретичні заняття з основ побудови сучасних мереж доступу, з основ волоконної оптики, порядку проектування та побудови волоконно-оптичних ліній зв'язку, з активних та пасивних компонентів лінійного тракту ВОЛЗ, з порядку розрахунку та побудови оптичних мереж доступу, з урахуванням їхніх особливостей, з принципів роботи активного обладнання в мережах Ethernet та PON. Крім того, були розглянуті питання щодо застосування інструментів для оброблення оптичних кабелів, вимірювальні прилади, їх характеристики та методи проведення вимірювань. На практичних заняттях слухачі отримали та закріпили свої навички в оброблюванні кабелів різноманітних конструкцій, зрощуванні оптичних волокон на зварювальному апараті View-3 (Inno Instrument Inc.) та DVP-740, монтажі популярних оптичних муфт FOSC-PM та FOSC TA-400.

За результатами навчання слухачі отримали сертифікати.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net