Зустріч з ветеранами та молоддю столиці з нагоди 102 річниці проголошення незалежності України

Добавлено: 23.01.2020 Переглянуто: 738

Всеукраїнське об'єднання ветеранів за згодою Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики МОУ провела просвітницький захід у Палаці ветеранів з нагоди 102 річниці проголошення незалежності України 1У Універсалом Центральної ради Української Народньої Республіки.

З метою виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України, а також виховання у молодого покоління національної гідності, поваги до українського народу, в процесі здобуття Незалежності України курсанти ВІТІ відвідали Палац ветеранів.

На заході піднімалися теми щодо подій Української революції 1917-1921 років. У курсантів була змога заслухати патріотичні вірші Марії Волинської та переглянути кінофільм «Повертайся живий».