6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Зустріч з ветеранами та молоддю столиці з нагоди 102 річниці проголошення незалежності України

Добавлено: 23.01.2020 Переглянуто: 271

Всеукраїнське об'єднання ветеранів за згодою Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики МОУ провела просвітницький захід у Палаці ветеранів з нагоди 102 річниці проголошення незалежності України 1У Універсалом Центральної ради Української Народньої Республіки.

З метою виховання патріотизму та підвищення інтересу до історії України, а також виховання у молодого покоління національної гідності, поваги до українського народу, в процесі здобуття Незалежності України курсанти ВІТІ відвідали Палац ветеранів.

На заході піднімалися теми щодо подій Української революції 1917-1921 років. У курсантів була змога заслухати патріотичні вірші Марії Волинської та переглянути кінофільм «Повертайся живий».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net