6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Польові заняття з офіцерами за призовом

Добавлено: 17.01.2020 Переглянуто: 282

В період з 14 по 17 січня 2020 з офіцерським складом за призовом, які проходять курси перепідготовки та підвищення кваліфікації проводились комплексні заняття з загальновійськової підготовки.

В ході занять офіцери отримали практичні навички, які основані на досвіді бойових дій підрозділів Збройних Сил України набутого під час виконання бойових завдань в районах проведення Операції об'єднаних сил, з метою формування у них високих морально-психологічних, військово-професійних та лідерських якостей для подальшого виконання військового обов’язку за призначенням та є підготовчим заходом перед комплексним випускним екзаменом.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net