Військовий інститут продовжує підвищувати кваліфікацію офіцерів

Добавлено: 16.01.2020 Переглянуто: 899

13 січня 2020 року в Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на базі кафедр автоматизованих систем управління, бойового застосування підрозділів зв’язку, захисту інформації та кіберзахисту розпочалися курси підвищення кваліфікації офіцерів, для підрозділів зв’язку всіх видів Збройних Сил України.

Впродовж декількох тижнів офіцери будуть опановувати необхідні теоретичні знання та практичні навички по розгортанню та обслуговуванню програмно-технічних комплексів, технічному захисту інформації та якісної експлуатації новітніх засобів зв’язку.