6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курсанти інституту відвідали Музей Води

Добавлено: 13.01.2020 Переглянуто: 325

Курсанти факультету телекомунікаційних систем інституту відвідали один з найпопулярніших київських музеїв- Музей води (водно-інформаційний центр) Світ-де головна героїня - вода у всіх можливих проявах і видах. Величезні акваріуми, моделі артезіанської свердловини та каналізаційного колектора. Недарма окрема частина експозиції присвячена історії водопостачання Києва. І відразу ж - приклад нераціонально використання води: дізнаєшся, скільки води витікає з незакритого крана або душа, що протікає. Дуже корисна інформація, тим більше, що подана вона динамічно, без нудної дидактики. Вода змінює природу, несе життя, формує нашу планету, у кінцевому рахунку, наповнюючи нас з вами - адже ми на 70% складаємось з води. Як у казці, опиняєшся на мить у величезній мильній бульбашці людського зросту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net