Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти інституту відвідали Музей Води

Добавлено: 13.01.2020 Переглянуто: 240

Курсанти факультету телекомунікаційних систем інституту відвідали один з найпопулярніших київських музеїв- Музей води (водно-інформаційний центр) Світ-де головна героїня - вода у всіх можливих проявах і видах. Величезні акваріуми, моделі артезіанської свердловини та каналізаційного колектора. Недарма окрема частина експозиції присвячена історії водопостачання Києва. І відразу ж - приклад нераціонально використання води: дізнаєшся, скільки води витікає з незакритого крана або душа, що протікає. Дуже корисна інформація, тим більше, що подана вона динамічно, без нудної дидактики. Вода змінює природу, несе життя, формує нашу планету, у кінцевому рахунку, наповнюючи нас з вами - адже ми на 70% складаємось з води. Як у казці, опиняєшся на мить у величезній мильній бульбашці людського зросту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net