Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти інституту відвідали воїнів які повернулися з полону (АрміяInform)

Добавлено: 08.01.2020 Переглянуто: 294

Аби морально підтримати, висловити свою повагу, а також подякувати за мужність та незламність наших хлопців, які повернулися з полону, їх прийшли привітати майбутні офіцери-зв`язківці — курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Воїни, що наразі перебувають у Центрі медичної реабілітації «Пуща-Водиця», поділилися своєю вірою, що тримала їх мужніми всі ці роки.

Зустріч, організована Головним військово-медичним управлінням, пройшла у приємній дружній атмосфері, за чаєм та кавою зі смаколиками.

Бажаємо нашим захисникам незламної віри та якнайшвидшого повернення до строю. Разом — до перемоги!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net