Увага! 03 січня розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2020

Добавлено: 03.01.2020 Переглянуто: 881

03 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 24 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня.

Пробні тестування з математики, історії України, географії, фізики, а також з іноземних мов відбудуться 28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Детальна інформація: ПРОБНЕ ЗНО

Обов’язковими умовами вступу до ВІТІ для цивільної молоді є, три сертифікати ЗНО (Українська мова та література, Математика, Фізика або Іноземна мова або Історія України.