Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

У слухачів «Курсів лідерства тактичної ланки» розпочалася залікова сесія

Добавлено: 28.12.2019 Переглянуто: 313

10 майбутніх офіцерів, які навчаються за новою для Збройних Сил України моделлю підготовки військових фахівців тактичного рівня за програмою підготовки “Організація зв’язку у Збройних Силах України”, в період з 16.09.19 по 29.12.19 пройшли навчання з дисциплін блоків загально-професійної та військово-професійної підготовки. По завершенню індивідуальної загальновійськової підготовки слухачі склали диференційні заліки з предметів навчання, по яким кожний отримав оцінку своїх знань та практичних навичок.

Попереду у слухачів комплексна фахова підготовка та подальше здобуття військового фаху.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net