На факультеті інформаційних технологій підбили підсумки дільності за 2018-2019 навчальний рік

Добавлено: 21.12.2019 Переглянуто: 1048

19 грудня 2019 року на факультеті Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було проведено підведення підсумків діяльності факультету за 2018-2019 навчальний рік.

На початку заходу заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи, начальники кафедр доповіли про стан навчальної та наукової діяльності.

З підсумковою доповіддю аналізу стану діяльності факультету за 2018-2019 навчальний рік виступив начальник факультету полковник Віталій ОЛЕКСЕНКО з словами подяки особовому складу факультету за титанічну роботу, визначивши пріоритетні завдання на 2020 рік.

Почесним гостем був запрошений заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій СІЛКО, який виступив із змістовною доповіддю стану навчання та напрямками розвитку факультету та інституту в цілому.

Фінальним завершенням заходу було визначено та заохочено кращий курс та кращу групу факультету.

Кращий курс за підсумками 2018-2019 року став 26 навчальний курс - начальник курсу капітан Артур ФАРБЕЙ.

Краща серед навчальних груп 271 навчальна група, командир групи молодший сержант Антон Циганок.