УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Факультет «Бойового застосування систем управління та зв'язку» підвів підсумки діяльності за 2019 рік

Добавлено: 21.12.2019 Переглянуто: 1046


На факультеті «Бойового застосування систем управління та зв'язку» провели підсумки стану навчання, дисципліни та рівня фізичної підготовки за 2018-2019 навчальний рік. Виступили: начальник факультету «Бойового застосування систем управління та зв'язку»- полковник Олександр Пономарьов зі вступним словом і підведенням підсумків за весь факультет,заступник начальника факультету «Бойового застосування систем управління та зв'язку» з навчальної та наукової роботи - підполковник Макаренко з доповіддю стану навчання та фізичної підготовки де за результатами екзаменаційної сесії 2018-2019 навчального року кращим у навчанні на факультеті показав себе 37 навчальний курс факультету- ТВО начальника курсу лейтенант Костянтин Кіяновський.

З доповіддю про стан військової дисципліни виступав ТВО заступника начальника факультету з МПЗ «Бойового застосування систем управління та зв'язку» - капітан Андрій Рижков,який доповів про те ,що наш факультет зайняв перше місце з військової дисципліни у інституті.

І на останок начальник факультету «Бойового застосування систем управління та зв'язку» полковник Олександр Пономарьов подякував всьому особовому складу факультету за плідну роботу і нагородив спортсменів гирьовиків за зайняті ними призові місця на змаганнях Кубку України з гирьового спорту, поставив пріоритетні завдання на 2020 рік та нагородив кращий курс та групу.

Результати наступні:

КРАЩИЙ курс -37 навчальний курс, ТВО начальника курсу лейтенант Костянтин Кіяновський.

КРАЩА навчальна група- 364 навчальна група, командир групи молодший сержант Троянський.

Батькам кращих курсантів факультету які за весь навчальний рік проявили себе з кращої сторони надіслано листи подяки.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх