“Воїна не слід жаліти, Воїном , слід пишатися!”

Добавлено: 20.12.2019 Переглянуто: 824

19 грудня заступник керівника Департаменту військового капеланства Української греко-католицької церкви, священик який став першим військовим капеланом при штабі АТО, отець Андрій Зелінський, провів лекцію "Етос Воїна" для курсантів першого курсу факультету телекомунікаційних систем. Про цінності справжнього лідера, про те що воїн це склад характеру, а не професія, про те що воїн помирає не від кулі, а від зупинки прямування до поставленої цілі- це короткі аспекти які зачепив у своєму виступі отець Андрій.