На факультеті телекомунікаційних систем підведено підсумки діяльності за 2018-2019 навчальний рік

Добавлено: 19.12.2019 Переглянуто: 1032

19 грудня на факультеті телекомунікаційних систем інституту провели підсумки стану навчання, дисципліни та рівня фізичної підготовки за 2018-2019 навчальний рік. Виступили заступник начальника факультету телекомунікаційних систем з навчальної та наукової роботи підполковник Віталій Ошурко з доповіддю стану навчання та фізичної підготовки де за результатами екзаменаційної сесії 2018-2019 навчального року кращим у навчанні не тільки на факультеті і в інституті показав себе 18 навчальний курс факультету- начальник курсу майор Василь Стозуб, за результатами фізичної підготовки виявився кращим 17 навчальний курс- начальник курсу старший лейтенант Володимир Федчук.

З доповіддю про стан військової дисципліни виступав заступник начальника факультету телекомунікаційних систем майор Антон Ланко, де перше місце поділили між собою 18 навчальний курс- начальник курсу майор Василь Стозуб та 16 навчальний курс- начальник курсу Дмитро Ричко.

І на останок начальник факультету телекомунікаційних систем полковник Євген Рибка подякував всьому особовому складу факультету за плідну роботу, поставив пріоритетні завдання на 2020 рік та нагородив кращий курс, групу та відділення.

Результати наступні:

КРАЩИЙ курс -18 навчальний курс, начальник курсу майор Василь Стозуб.

КРАЩА навчальна група- 163 навчальна група, командир групи сержант Владислав Датій.

КРАЩЕ відділення- 1 відділення 153 навчальної групи, командир відділення молодший сержант Олег Мухін.

Всім хто закінчив 2018-2019 навчальний рік на відмінно- батькам за місцем проживання відправлено Листи подяки.