03 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Підкорення вершин науки курсантами інституту

Добавлено: 14.12.2019 Переглянуто: 395

Молоді, енергійні і безмежно полюбляють підкоряти нові вершини науки. Це про Діану Подгорнову та Євгена Тищенка – курсантів другого курсу факультету телекомунікаційних систем інституту які разом зі своїм наставником доктором педагогічних наук професором Богданом Арсентійовичем Сусь вдало виступили на ХХІV на Всеукраїнській науковій конференції молодих істориків науки, техніки і освіти та спеціалістів яку організовувала Національна Академія Наук України. Сьогодні молодим науковцям подарували збірник статей де були опубліковані їхня наукова стаття.

Чи складно було? Напевно більш цікаво та захоплювальне досліджувати щось нове і спілкуватися в видатними науковцями - Діляться своїми враженнями Діана та Євген.

Ми всі щиро віримо на подальші наукові досягнення молодшого сержанта Тищенка та Діани Подгорнової.

Так тримати!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net