Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Підкорення вершин науки курсантами інституту

Добавлено: 14.12.2019 Переглянуто: 252

Молоді, енергійні і безмежно полюбляють підкоряти нові вершини науки. Це про Діану Подгорнову та Євгена Тищенка – курсантів другого курсу факультету телекомунікаційних систем інституту які разом зі своїм наставником доктором педагогічних наук професором Богданом Арсентійовичем Сусь вдало виступили на ХХІV на Всеукраїнській науковій конференції молодих істориків науки, техніки і освіти та спеціалістів яку організовувала Національна Академія Наук України. Сьогодні молодим науковцям подарували збірник статей де були опубліковані їхня наукова стаття.

Чи складно було? Напевно більш цікаво та захоплювальне досліджувати щось нове і спілкуватися в видатними науковцями - Діляться своїми враженнями Діана та Євген.

Ми всі щиро віримо на подальші наукові досягнення молодшого сержанта Тищенка та Діани Подгорнової.

Так тримати!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net