03 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

«Соловей співає. Доки голос має»

Добавлено: 13.12.2019 Переглянуто: 475

Реалізуючи інноваційні підходи в навчанні, кафедра «Військово-гуманітарних дисциплін» особливу увагу приділяє національно-патріотичному вихованню майбутніх офіцерів. Тому, завершальним етапом вивчення навчальної дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням», став перегляд документального фільму «Соловей співає. Доки голос має».

Стрічка є новаторським дослідженням проблеми мовного питання в Україні. Автори фільму: Леся Воронюк – авторка ідеї та сценарію, продюсерка; Сергій Кримський – режисер-постановник; Сергій Мартинов – режисер монтажу, аналізують мовну ситуацію не – в звичайній, поширеній формі протистояння політичних сил, а досліджують значно глибші причини та наслідки нинішньої конфронтації довкола української мови.

Показ викликав неабияке зацікавлення у курсантів, які мали нагоду поспілкуватися з головним режисером фільму, отримати автограф і просто потиснути руку; виникла жвава наукова дискусія, яка перетворилась у шквал запитань та пошук мовних, історичних відповідей.

Отже, майбутнє Є…

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net