03 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Welcome to Kyiv, Ukraine

Добавлено: 11.12.2019 Переглянуто: 405

Після проведення занять інструктори НАТО зі складу мобільної тренувальної групи мали можливість познайомитися зі столицею України, увібрати в себе інформацію про історію Києва, культуру й традиції, відчути унікальну атмосферу міста та просто гарно провести час.

Представники інституту ознайомили гостей з визначними пам'ятками столиці: Софійським собором, Майданом Незалежності, набережною Дніпра. Відвідали печери Києво-Печерської Лаври. Гості відвідали музей історії України у Другій Світовій війні, де наш екскурсовод розповів про найбільше протистоянні 20 століття і про Київ - місто герой.

На головній площі Києва завідувач музею інституту Наталія Кравченко відкрила сторінки історії України, яка чергує трагічні події, революційні етапи з періодами розквіту і благополуччя.

На завершення знайомства з Україною для іноземних гостей була проведена екскурсія до Національного музею “Чорнобиль”.

Гості дізналися найбільш цікаві факти про наше чарівне місто та використали свій шанс чудово провести час.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net