Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Welcome to Kyiv, Ukraine

Добавлено: 11.12.2019 Переглянуто: 287

Після проведення занять інструктори НАТО зі складу мобільної тренувальної групи мали можливість познайомитися зі столицею України, увібрати в себе інформацію про історію Києва, культуру й традиції, відчути унікальну атмосферу міста та просто гарно провести час.

Представники інституту ознайомили гостей з визначними пам'ятками столиці: Софійським собором, Майданом Незалежності, набережною Дніпра. Відвідали печери Києво-Печерської Лаври. Гості відвідали музей історії України у Другій Світовій війні, де наш екскурсовод розповів про найбільше протистоянні 20 століття і про Київ - місто герой.

На головній площі Києва завідувач музею інституту Наталія Кравченко відкрила сторінки історії України, яка чергує трагічні події, революційні етапи з періодами розквіту і благополуччя.

На завершення знайомства з Україною для іноземних гостей була проведена екскурсія до Національного музею “Чорнобиль”.

Гості дізналися найбільш цікаві факти про наше чарівне місто та використали свій шанс чудово провести час.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net