УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Практичні заняття з Бойового застосування безпілотних авіаційних комплексів з офіцерським складом за призовом

Добавлено: 10.12.2019 Переглянуто: 597


09-10.12.2019 року на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводились практичні заняття з дисципліни «Бойове застосування безпілотних авіаційних комплексів» з офіцерським складом за призовом курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації. Під час проведення занять було практично відпрацьовано реальні польоти безпілотних літальних апаратів власного виробництва. В ході лекційного заняття слухачів було введено в предметну область та розкрито ряд питань, а саме:

особливості управління безпілотними літальним апаратами в ручному режимі; конфігурування автопілоту та створення польотного завдання для безпілотного літального апарату;

робота безпілотного літального апарату в режимі телекомунікаційної аероплатформи;

було випробувано новий зразок безпілотного літального апарату власного виробництва.

Серед слухачів були присутні військові, які у цивільному житті були пов’язані з даною тематикою, тому саме вони виявили найбільшу зацікавленість до побудови безпілотних авіаційних комплексів, керування та застосування безпілотних літальних апаратів військового призначення.

Офіцери за призовом отримали теоретичні та практичні знання щодо застосування безпілотних ретрансляторів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх