Інструктори НАТО розпочали «Курс з організації зв’язку та інформаційних систем НАТО»

Добавлено: 09.12.2019 Переглянуто: 704

Сьогодні у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для представників військ зв’язку Збройних Сил України розпочався «Курс з організації зв’язку та інформаційних систем НАТО».

Впродовж чотирьох днів слухачі отримають знання щодо створення країнами НАТО сервісно-орієнтованої архітектури, шляхів уніфікації обладнання зв’язку з метою з’єднання своїх інформаційно-телекомунікаційних мереж з натовською.

Під час лекцій слухачі дізнаються про комунікативно-інформаційні системи НАТО, обладнання, кібербезпеку, процеси планування та стандартизації служби забезпечення.

АрміяINFORM – інформаційне агентство Міністерства оборони України: Інструктори НАТО розпочали курс лекцій для українських військових зв’язківців