Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Урочисте зібрання з нагоди 28 річниці Збройних Сил України

Добавлено: 07.12.2019 Переглянуто: 411


6 грудня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулося урочисте зібрання з нагоди 28 річниці Дня ЗС України. Святкове вітання та найкращі побажання всьому особовому складу інституту - миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів у святій і шляхетній справі – захисту Батьківщини та зміцнення її обороноздатності від імені начальника інституту виголосив ЗНІ з навчальної роботи полковник Олексій Сілко, а заступник начальника інституту полковник Віталій Тарасов зачитав витяг з Указу Президента України про присвоєння військового звання ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА начальнику Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковнику Євгену СТЕПАНЕНКУ, який в цей час знаходився на церемонії вручення за участю Президента України.

Кращим офіцерам, прапорщика і сержанта, солдатам та працівникам ЗС України за професіоналізм, сумлінне виконання своїх обов'язків було оголошено подяку, нагороджено грамотами та пам'ятними нагрудним знаками.

Та відповідно до указу Президента України- орденом за мужність ІІІ ступеню був нагороджений курсант факультету телекомунікаційних систем , сержант Тимошенко Олександр Анатолійович.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх