03 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Концерт від факультету Інформаційних технологій до Дня Збройних Сил України

Добавлено: 07.12.2019 Переглянуто: 526

День Збройних Сил України – визначна дата для всіх військовослужбовців нашої держави. Всі ми разом – одне з найпотужніших військ Європи! Українські Збройні Сили входять у топ 30 найсильніших у світі! І цим варто пишатись! Але ми не тільки сильні фізично, ми – сильні духовно, ми – талановиті.

Напередодні свята творчий колектив факультету Інформаційних технологій організував розкішний концерт. Душевна атмосфера, святковий настрій: співи, гра на гітарі, вірші, написані власноруч, неймовірні хореографічні постановки розчулили усіх запрошених гостей! А команда КВК змусила насміятись від душі усю аудиторію.

Начальник факультету полковник Віталій Олексенко нагородив особовий склад з нагоди свята, а творча команда отримала у нагороду приємні солодкі подарунки!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net