Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Концерт від факультету Інформаційних технологій до Дня Збройних Сил України

Добавлено: 07.12.2019 Переглянуто: 384

День Збройних Сил України – визначна дата для всіх військовослужбовців нашої держави. Всі ми разом – одне з найпотужніших військ Європи! Українські Збройні Сили входять у топ 30 найсильніших у світі! І цим варто пишатись! Але ми не тільки сильні фізично, ми – сильні духовно, ми – талановиті.

Напередодні свята творчий колектив факультету Інформаційних технологій організував розкішний концерт. Душевна атмосфера, святковий настрій: співи, гра на гітарі, вірші, написані власноруч, неймовірні хореографічні постановки розчулили усіх запрошених гостей! А команда КВК змусила насміятись від душі усю аудиторію.

Начальник факультету полковник Віталій Олексенко нагородив особовий склад з нагоди свята, а творча команда отримала у нагороду приємні солодкі подарунки!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net