Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

З думою про Шевченка!

Добавлено: 07.12.2019 Переглянуто: 510

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вкотре відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасники конкурсу мали змогу продемонструвати здатність до критичного мислення, фахового аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу, творчі здібності, належне володіння художнім словом, грамотність.

За результатами роботи конкурсної комісії серед курсантів, які брали участь у першому етапі конкурсу, визначено переможців:

Перше місце:

солдат Дяченко Анастасія;

солдат Титок Єлизавета ;

солдат Сорока Дарина.

Друге місце:

солдат Харланчук Дар’я;

солдат Усик Анна;

солдат Мазур Анастасія.

Третє місце:

солдат Соботюк Ярослав;

солдат Лаврик Мирослава;

солдат Дєєв Володимир.

06 грудня у День Збройних Сил України привітати переможців конкурсу завітав заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій СІЛКО, він побажав курсантам наснаги, життєтворчості й нових перемог!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net