Участь в презентації книги від Українського інституту національної пам’яті «Капелани. На службі Богу і Україні»

Добавлено: 05.12.2019 Переглянуто: 666

05 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, курсанти та офіцери факультету телекомунікаційних систем інституту взяли участь у презентації нового видання Українського інституту національної пам’яті "Капелани".

Книга містить спогади військових капеланів різних конфесій, які від початку війни на сході України здійснювали душпастирське служіння серед українських воїнів. У розповідях героїв книги йдеться про особливості капеланського служіння у війську, а також окреслюються етапи інституційного становлення капеланства у війську.

Свідчення були записані Українським інститутом національної пам’яті.