21 грудня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Команда ВІТІ успішно виступила на Чемпіонаті Збройних Сил України з боксу

Добавлено: 02.12.2019 Переглянуто: 291

У період з 26 по 29 листопада 2019 р. у місті Львів на базі Національної академії Сухопутних військ Збройних сил України був проведений чемпіонат з боксу серед військових частин, вищих військових навчальних закладів Збройних сил України. Варто зазначити, що це масштабне спортивне дійство проводиться вперше за понад десять років, а участь у ньому взяли понад сто учасників, серед яких майстер спорту міжнародного класу, понад 10 майстрів та 38 кандидатів у майстри спорту України.

В цьому чемпіонаті приймали участь курсанти Військового інституту телекомунікації та інформатизації ім. героїв Крут, де в запеклій боротьбі здобули три бронзових нагороди, а саме:

Іващук Денис (38 курс) у ваговій категорії до 52 кг;

Бруслевський Володимир (17 курс) у ваговій категорії до 63 кг;

Гаврилов Олександр (38 курс) у ваговій категорії до 81 кг;

Привітаємо наших курсантів, так тримати!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net