6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Добавлено: 30.11.2019 Переглянуто: 585

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут майбутнім абітурієнтам розповіли, як стати офіцером Збройних Сил України і отримати провідну освіту у галузі ІТ-технологій.

День відкритих дверей — вже традиційний захід, який щомісячно організовує військовий виш.

У рамках цього цікавого та змістовного заходу майбутні вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в нашому славетному навчальному закладі та зробити перший крок до своєї майбутньої професії.

Саме у цей день абітурієнти та їхні батьки мали змогу поспілкуватись з керівництвом та курсантами інституту, відвідати кафедри, навчальні аудиторії та казармені приміщення, спостерігати за «магічним» створенням оптоволокна, постріляти у сучасному електронному тирі, пройти тест-драйв на професію «Програміст», а також оглянути матеріально-технічну базу інституту.

Також гості були ознайомлені з оновленими правилами прийому до ВВНЗ та порядком здачі вступних іспитів. У їдальні на них чекав солодкий перекус та короткий екскурс до нової форми харчування у Збройних Силах.

А виставка зброї, засобів зв’язку та курсантських досягнень викликала у присутніх бурхливі та позитивні емоції.

Успіх будь-якої людини починається з вибору професії. ВІТІ сповідує філософію військових лідерів, філософію переможців і цьому навчає майбутніх офіцерів, ми будемо дуже щасливі бачити наших гостей влітку, під час вступу до нашого інституту.

АрміяINFORM – інформаційне агентство Міністерства оборони України: Як стати і військовим, і фахівцем з ІТ-технологій? У ВІТІ майбутнім абітурієнтам розповіли про переваги військової освіти

Міністерство оборони України (офіційний сайт): Як отримати військову освіту в галузі ІТ-технологій майбутнім абітурієнтам розповіли у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net