6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Науково-практичний семінар «Електромагнітні хвилі як вияв фундаментального виду руху матерії»

Добавлено: 28.11.2019 Переглянуто: 270

28 листопада 2019 року на кафедрі № 4 Математики та фізики проведений семінар на тему: «Електромагнітні хвилі як вияв фундаментального виду руху матерії».

Під час семінару відбулося обговорення проблемних наукових питань фізики світоглядного і прикладного характеру:

1. Електромагнітні хвилі як вияв фундаментального виду руху матерії.

2. Проблемні питання фізики як засіб активізації навчальної діяльності курсантів.

З доповіддю виступив: прац. ЗСУ д.пед.н., проф. Сусь Б.А.

За підсумками роботи науково-практичного семінару сформульовані проблемні питання та шляхи їх вирішення:

1. Квантова фізика – викладання питань, які не мають однозначного розв’язку.

2. Проблема трактування принципу корпускулярно-хвильового дуалізму.

3. Пояснення електромагнітні хвилі як вияв фундаментального виду руху матерії.

4. Стимулювання курсантів до вивчення та опрацьовування літератури, яка висвітлює проблемні питання.

5. Заохочення курсантів до наукового дослідження проблемних питань, шляхом підготовки доповідей на семінари та участі в науково-практичних конференціях.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net